Naar de inhoud
Indexo Pro
Menu
Facturen en professionals
Woordenlijst van de verloning
Gemeentebelasting per gemeente
- Uw gemeente en uw netto
- Gemeentebelasting in Aalst in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Aalter in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Aarschot in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Aartselaar in 2026: 5 %
- Gemeentebelasting in Affligem in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Alken in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Alveringem in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Anderlecht in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Anderlues in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Anthisnes in 2026: 8,5 %
- Gemeentebelasting in Antwerpen in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Anzegem in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Ardooie in 2026: 6 %
- Gemeentebelasting in Arendonk in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in As in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Asse in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Assenede in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Aat in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Aubange in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Oudergem in 2026: 6 %
- Gemeentebelasting in Avelgem in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Baarle-Hertog in 2026: 7,2 %
- Gemeentebelasting in Balen in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Beaumont in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Beernem in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Beerse in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Beersel in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Begijnendijk in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Bekkevoort in 2026: 7,6 %
- Gemeentebelasting in Sint-Agatha-Berchem in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Beringen in 2026: 7,6 %
- Gemeentebelasting in Berlaar in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Berlare in 2026: 7,6 %
- Gemeentebelasting in Bernissart in 2026: 8,5 %
- Gemeentebelasting in Bertem in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Bever in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht in 2026: 5 %
- Gemeentebelasting in Bierbeek in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Bilzen-Hoeselt in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Blankenberge in 2026: 6 %
- Gemeentebelasting in Bocholt in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Boechout in 2026: 7,1 %
- Gemeentebelasting in Bonheiden in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Boom in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Boortmeerbeek in 2026: 7,2 %
- Gemeentebelasting in Bornem in 2026: 7,3 %
- Gemeentebelasting in Boutersem in 2026: 7,6 %
- Gemeentebelasting in Eigenbrakel in 2026: 5,5 %
- Gemeentebelasting in Brakel in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Brasschaat in 2026: 6 %
- Gemeentebelasting in Brecht in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Bredene in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Bree in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Brugge in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Brunehaut in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Brussel in 2026: 4,9 %
- Gemeentebelasting in Buggenhout in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Chapelle-lez-Herlaimont in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Chièvres in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Comblain-au-Pont in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Courcelles in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Damme in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in De Haan in 2026: 5 %
- Gemeentebelasting in De Panne in 2026: 5 %
- Gemeentebelasting in Deerlijk in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Deinze in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Denderleeuw in 2026: 7,3 %
- Gemeentebelasting in Dendermonde in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Dentergem in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Dessel in 2026: 6 %
- Gemeentebelasting in Destelbergen in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Diepenbeek in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Diest in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Diksmuide in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Dilbeek in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Dilsen-Stokkem in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Dinant in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Donceel in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Drogenbos in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Duffel in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Edegem in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Eeklo in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Erpe-Mere in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Esneux in 2026: 8,1 %
- Gemeentebelasting in Essen in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Etterbeek in 2026: 5,8 %
- Gemeentebelasting in Evergem in 2026: 7,4 %
- Gemeentebelasting in Faimes in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Farciennes in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Fexhe-le-Haut-Clocher in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Fontaine-l’Evêque in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Vorst in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Gavere in 2026: 7,3 %
- Gemeentebelasting in Geel in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Geetbets in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Gembloux in 2026: 7,6 %
- Gemeentebelasting in Genepiën in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Genk in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Gent in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Geraardsbergen in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Gingelom in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Gistel in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Glabbeek in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Grimbergen in 2026: 7,4 %
- Gemeentebelasting in Grobbendonk in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Haacht in 2026: 6,7 %
- Gemeentebelasting in Haaltert in 2026: 7,2 %
- Gemeentebelasting in Halen in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Halle in 2026: 7,1 %
- Gemeentebelasting in Hamme in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Hamoir in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Hamont-Achel in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Harelbeke in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Hasselt in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Havelange in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Hechtel-Eksel in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Heers in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Heist-op-den-Berg in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Hélécine in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Hemiksem in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Herent in 2026: 7,7 %
- Gemeentebelasting in Herentals in 2026: 7,2 %
- Gemeentebelasting in Herenthout in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Herk-de-Stad in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Herselt in 2026: 7,3 %
- Gemeentebelasting in Herstappe in 2026: 5 %
- Gemeentebelasting in Herzele in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Heusden-Zolder in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Heuvelland in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Hoegaarden in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Hoeilaart in 2026: 6,8 %
- Gemeentebelasting in Holsbeek in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Hooglede in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Hoogstraten in 2026: 5,7 %
- Gemeentebelasting in Horebeke in 2026: 7,7 %
- Gemeentebelasting in Hotton in 2026: 8,5 %
- Gemeentebelasting in Houthalen-Helchteren in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Houthulst in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Hove in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Huldenberg in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Hulshout in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Hoei in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Ichtegem in 2026: 7,7 %
- Gemeentebelasting in Ieper in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Incourt in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Ingelmunster in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Izegem in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Jabbeke in 2026: 7,7 %
- Gemeentebelasting in Jalhay in 2026: 6,8 %
- Gemeentebelasting in Geldenaken in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Kalmthout in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Kampenhout in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Kapelle-op-den-Bos in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Kapellen in 2026: 5,5 %
- Gemeentebelasting in Kaprijke in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Kasterlee in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Keerbergen in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Kinrooi in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Kluisbergen in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Knokke-Heist in 2026: 0 %
- Gemeentebelasting in Koekelare in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Koksijde in 2026: 5 %
- Gemeentebelasting in Kontich in 2026: 5,7 %
- Gemeentebelasting in Kortemark in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Kortenaken in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Kortenberg in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Kortrijk in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Kraainem in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Kruisem in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Kuurne in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in La Louvière in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Laakdal in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Laarne in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Lanaken in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Landen in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Langemark-Poelkapelle in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Lebbeke in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Lede in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Ledegem in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Léglise in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Lendelede in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Lennik in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Leopoldsburg in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Lessen in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Leuven in 2026: 6,7 %
- Gemeentebelasting in Leuze-en-Hainaut in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Lichtervelde in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Liedekerke in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Lier in 2026: 7,2 %
- Gemeentebelasting in Lierde in 2026: 7,3 %
- Gemeentebelasting in Lievegem in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Lille in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Limburg in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Lijsem in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Linkebeek in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Lint in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Linter in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Lo-Reninge in 2026: 7,7 %
- Gemeentebelasting in Lochristi in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Lokeren in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Lommel in 2026: 6 %
- Gemeentebelasting in Londerzeel in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Lubbeek in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Lummen in 2026: 6,7 %
- Gemeentebelasting in Maarkedal in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Maaseik in 2026: 8,5 %
- Gemeentebelasting in Maasmechelen in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Machelen in 2026: 5 %
- Gemeentebelasting in Maldegem in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Malle in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Marchin in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Mechelen in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Meerhout in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Meise in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Menen in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Merchtem in 2026: 7,1 %
- Gemeentebelasting in Merelbeke-Melle in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Merksplas in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Mesen in 2026: 9 %
- Gemeentebelasting in Middelkerke in 2026: 3 %
- Gemeentebelasting in Mol in 2026: 7,7 %
- Gemeentebelasting in Sint-Jans-Molenbeek in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Bergen in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Moorslede in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Morlanwelz in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Mortsel in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Moeskroen in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Nazareth-De Pinte in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Niel in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Nieuwerkerken in 2026: 7,7 %
- Gemeentebelasting in Nieuwpoort in 2026: 5 %
- Gemeentebelasting in Nijlen in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Ninove in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Olen in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Oostende in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Oosterzele in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Oostkamp in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Oostrozebeke in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Opwijk in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Oud-Heverlee in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Oud-Turnhout in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Oudenaarde in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Oudenburg in 2026: 7,7 %
- Gemeentebelasting in Oudsbergen in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Overijse in 2026: 7,3 %
- Gemeentebelasting in Pajottegem in 2026: 7,3 %
- Gemeentebelasting in Pecq in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Peer in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Pelt in 2026: 6 %
- Gemeentebelasting in Pepingen in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Pittem in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Poperinge in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Putte in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Puurs-Sint-Amands in 2026: 7,3 %
- Gemeentebelasting in Quiévrain in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Ranst in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Ravels in 2026: 6 %
- Gemeentebelasting in Retie in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Riemst in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Rijkevorsel in 2026: 7,4 %
- Gemeentebelasting in Roeselare in 2026: 8,5 %
- Gemeentebelasting in Ronse in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Roosdaal in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Rotselaar in 2026: 6,8 %
- Gemeentebelasting in Rumst in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Schelle in 2026: 6,8 %
- Gemeentebelasting in Scherpenheuvel-Zichem in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Schilde in 2026: 5 %
- Gemeentebelasting in Schoten in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Sint-Genesius-Rode in 2026: 6 %
- Gemeentebelasting in Sint-Gillis-Waas in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Sint-Katelijne-Waver in 2026: 7,1 %
- Gemeentebelasting in Sint-Laureins in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Sint-Lievens-Houtem in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Sint-Martens-Latem in 2026: 5,5 %
- Gemeentebelasting in Sint-Niklaas in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Sint-Pieters-Leeuw in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Sint-Truiden in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Sivry-Rance in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Spa in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Spiere-Helkijn in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Stabroek in 2026: 7,3 %
- Gemeentebelasting in Staden in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Steenokkerzeel in 2026: 6,7 %
- Gemeentebelasting in Stekene in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Temse in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Ternat in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Tervuren in 2026: 6,7 %
- Gemeentebelasting in Tessenderlo-Ham in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Tielt in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Tielt-Winge in 2026: 7,9 %
- Gemeentebelasting in Tienen in 2026: 8,6 %
- Gemeentebelasting in Tongeren-Borgloon in 2026: 7,1 %
- Gemeentebelasting in Torhout in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Doornik in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Tremelo in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Turnhout in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Ukkel in 2026: 5,6 %
- Gemeentebelasting in Veurne in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Vielsalm in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Vilvoorde in 2026: 7,2 %
- Gemeentebelasting in Virton in 2026: 8,5 %
- Gemeentebelasting in Wezet in 2026: 8,8 %
- Gemeentebelasting in Vleteren in 2026: 7,4 %
- Gemeentebelasting in Voeren in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Vorselaar in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Vosselaar in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Waasmunster in 2026: 7,4 %
- Gemeentebelasting in Waregem in 2026: 6,8 %
- Gemeentebelasting in Waterloo in 2026: 5,7 %
- Gemeentebelasting in Watermaal-Bosvoorde in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Waver in 2026: 7,3 %
- Gemeentebelasting in Wellen in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Wemmel in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Wervik in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Westerlo in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Wetteren in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Wevelgem in 2026: 6,8 %
- Gemeentebelasting in Wezembeek-Oppem in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Wichelen in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Wielsbeke in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Wijnegem in 2026: 5,5 %
- Gemeentebelasting in Willebroek in 2026: 7,3 %
- Gemeentebelasting in Wingene in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Sint-Pieters-Woluwe in 2026: 5,7 %
- Gemeentebelasting in Wommelgem in 2026: 5 %
- Gemeentebelasting in Wortegem-Petegem in 2026: 8,1 %
- Gemeentebelasting in Wuustwezel in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Zandhoven in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Zaventem in 2026: 5 %
- Gemeentebelasting in Zedelgem in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Zele in 2026: 7,8 %
- Gemeentebelasting in Zelzate in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Zemst in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Zoersel in 2026: 6,5 %
- Gemeentebelasting in Zonhoven in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Zonnebeke in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Zottegem in 2026: 7,5 %
- Gemeentebelasting in Zoutleeuw in 2026: 8,3 %
- Gemeentebelasting in Zuienkerke in 2026: 7 %
- Gemeentebelasting in Zulte in 2026: 5,9 %
- Gemeentebelasting in Zutendaal in 2026: 8 %
- Gemeentebelasting in Zwalm in 2026: 6,9 %
- Gemeentebelasting in Zwevegem in 2026: 7,5 %